Kniha návštěv

připomenutí

Datum: 15.12.2014 | Vložil: Hary

Ahoj, tady Hary,
stále doufám, zdali se přeci jenom nerozhodnete
o rozšíření vaší ch.st. o plemeno Vlkodav šumavský. Rád bych se taky angažoval. Momentálně jsem bez psa, kterého jsem ze zdravotních důvodů musel utratit. Poohlížím se
po nějakém psím klukovi, či slečně, ale nevím jaké plemeno. Poraďte. Hodně chovatelských
úspěchů v roce 2015 přeje Hary.

Re: připomenutí

Datum: 18.12.2014 | Vložil: Havlovický čert

Zdravím Šumavu a Haryho. Jeden černý Vlkodav šumavský tady na pána přece čeká :-)

Pozvánka

Datum: 23.04.2012 | Vložil: Táňula

Srdečně zveme všechny majitelé psů voříšků a psů bez rodokmenu i s rodokmenem na 4.ročník pošumavské výstavy psů o Alíkův pohár táto výstava je spojená s 2.ČESKOU NÁRODNÍ VÝSTAVOU VOŘÍŠKŮ O TITUL ČESKÝ NÁRODNÍ ŠAMPION 2012 pro voříšky je to šance se ůčastnit dvou výstav v jeden den a získat dva tituly obě výstavy se konnají 7.7.2012 Zahorčice u Čestic Strakonicko všichni zůčastnění pejsci obdrží diplom medaile +psí pochoutky upomínkové předměty vítězové obou výstav poháry kvalitní krmivo pro psy+hodnotné věcné ceny uzávěrky příhlášek 1.-15.5.2012-2.-30.5.2012 přihlášky a propozice ke stáhnutí www.alikuvpohar.estranky.cz Těšíme se na vaší hojnou ůčast!!!!! Vzdáleným účastníkum je možné zajistit ubytování.

Štěňata

Datum: 14.10.2011 | Vložil: Hanka Klímová - chs Eciloten

Ahoj krásná štěňátka, celá maminka . Velká gratulace ke zkoušce a závodům.

Postřeh

Datum: 27.08.2011 | Vložil: Hary

Štěňátka jsou moc hezká, webové stránky solidně zpracované. Rád bych se dozvěděl něco o Čertovi, nebo Čertici /není to paní majitelka. Pokud jde o jména štěňátek, připomíná mi to jména mušketýrů. Asi bych jim dal jiná. Pokud by jste rozšířili Vaší chovnou stanici o plemeno Vlkodava šumavského, tak bych měl vážný zájem. Přeji mnoho chovatelských úspěchů. Zdraví Hary ze Šumavy.

Re: Postřeh

Datum: 02.09.2011 | Vložil: Čert

Milý pane Hary, vlkodav šumavský by před našimi štěňaty prchal hodně hluboko do svých hvozdů. Trochu se Vám pletou pojmy a legendy, jména nejsou mušketýrská, ale z řecké mytologie a Pána prstenů. S Čertem si klidně můžete dát schůzku, jste srdečně vítán :-). Doporučuji pevné oblečení a obuv. Posílám pozdrav Pajreku.

:-P

Datum: 30.06.2011 | Vložil: Koblížek

Máte to hezký osobo...o těch psech bych ale napsala víc :-)

Re: :-P

Datum: 01.07.2011 | Vložil: Čert

Nějak nestíhám :-)

Přidat nový příspěvek